32 ft Vantage Boston Balina Avcısı

Tekne Detayları

Uzunluğu 32.1 ft
Hız

Gezi Detayları


Twin Mercury 350 XL Verado Motorlu 32 ft Vantage Boston Whaler, muhteşem bir motorlu tekne. Bu güzelliğin boyutları: Uzunluk, 9.78 metre; Kiriş, 3.15 metre; taslak, 0,56 metre. Bu güzelliğin kapasitesi 14 kişidir. Hem balıkçıları hem de aile kayıkçılarını memnun edecek.

Sunduğu birçok aksesuar ve seçenekle çok yönlülük ve rahatlıkta son noktadır. 32 ft Vantage Boston Whaler, büyük bir kapasiteye ve kolay uyarlanabilirliğe sahiptir. Bir kruvazör olarak, su sporları teknesi olarak veya balık tutmak için en iyi seçimdir. Ciddi balık tutma, eğlenceli eğlence, gün boyu su sporları veya seyir ve hatta gizlice şekerleme veya geceleme için bir yer - 320 sizin gününüz için hazır.

Menü:
İçecekler: Durgun su, meyve suyu, saksı, beyaz rom, eski rom, çeşitli srhubb.
Girilen: Boudin, akra veya kızarmış sosis.
Yemek: Izgara (veya marine edilmiş) balık veya tavuklu fricassee.
Tatlı: Yerel hamur işi

Şirket Günü - 9.5 Saatlik Tur

  • Fiyat: Sorumlu ile tanımlanacak
    Süre: 8:00 - 17:30

    Program Detayı:
    • 8:00 Rezidansa varış
    • 8:10 Kahvaltı
    • 9:15 Rezidanstan ayrılış
    • 9:30 Deniz gezisi için tekneye biniş (Circuit Prêcheur - Grand River rehber eşliğinde vahşi kumsalları keşfetmek, teknede atıştırmalık ve şnorkel ekipmanı ödünç almak, yunuslarla tanışmak)
    • 01:00 baladın dönüşü
    • 13:30 Rezidansta öğle yemeği. Aperatif - Çeşit Çeşit - Köy Sebze Graten - Izgara Balık Pilav - Hindistan Cevizli Tart
    • 14:30 Dinlenmek
    • öğleden sonra 3:30 Köyün meyve bahçesini keşfetmek VEYA ücretsiz aktiviteler: yüzme havuzu, masa tenisi, langırt, petank
    • 17:30 Atıştırmalık ile gün sonu
    Teklifi almak için " BİZE ULAŞIN" düğmesine basın:   Şirket Günü - 9.5 Saatlik Tur

Kuzey Karayipler - Atıştırmalıklı 3,5 Saatlik Tur

  • €270 EUR
  • Deniz memelileriyle dolu olan Kuzey Karayipler'in keşfi, diğerlerinden daha takdire şayan. Vaizin ayrılışı, Bellefontaine komününe ulaşmak için. Saint-Pierre'deki efsanevi Manman d'lo heykelinde veya yalnızca denizden ulaşılabilen bir Carbet koyunda şnorkelle yüzme durağı (maske ve şnorkel sağlanır).

    Program: Kalkış 08:30, dönüş 12:00 civarında
    Dahil olanlar: Teknede atıştırmalık

    45,00 € / yetişkin (En az 6 kişi)
    25,00 € / çocuk (6 ila 12 yaş arası)
Extras:
Ek Yolcu: 45 EUR

Büyük nehre kadar vaiz - Atıştırmalıklı 3,5 Saatlik Tur

  • €270 EUR
  • Vaizin vahşi sahillerinin keşfi büyük nehire kadar (hava izin verirse), adanın incisinde mola verir. Sadece tekneyle ulaşılabilen bir plajda, ödünç PMT materyali ile yüzme molası.

    Program: Kalkış 08:30, dönüş 12:00 civarında
    Dahil olanlar: Teknede atıştırmalık

    45,00 € / yetişkin (En az 6 kişi)
    25,00 € / çocuk (6 ila 12 yaş arası)
Extras:
Ek Yolcu: 45 EUR

Karayip Kıyısı'ndan Fort-de-France'a - Atıştırmalıklı 3,5 Saatlik Tur

  • €270 EUR
  • Karayip Kıyısı'nın başkenti Fort-de-France'a keşif turu.

    Program: Kalkış 08:30, dönüş 12:00 civarında
    Dahil olanlar: Teknede atıştırmalık

    45,00 € / yetişkin (En az 6 kişi)
    25,00 € / çocuk (6 ila 12 yaş arası)
Extras:
Ek Yolcu: 45 EUR

Büyük nehre kadar vaiz - Öğle Yemeği ile 6 Saatlik Tur

  • €450 EUR
  • Vaizin vahşi sahillerinin keşfi büyük nehire kadar (hava izin verirse), adanın incisinde mola verir. Sadece tekneyle ulaşılabilen bir plajda, ödünç PMT materyali ile yüzme molası.

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    Dahil olanlar: Sahilde öğle yemeği

    75,00 € / yetişkin
    35,00 € / çocuk
Extras:
Ek Yolcu: 75 EUR

Kuzey Karayipler - Öğle Yemeği ile 6 Saatlik Tur

  • €450 EUR
  • Deniz memelileriyle dolu olan Kuzey Karayipler'in keşfi, diğerlerinden daha takdire şayan. Vaizin ayrılışı, Bellefontaine komününe ulaşmak için. Saint-Pierre'deki efsanevi Manman d'lo heykelinde veya yalnızca denizden ulaşılabilen bir Carbet koyunda şnorkelle yüzme durağı (maske ve şnorkel sağlanır).

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    Dahil olanlar: Sahilde öğle yemeği

    75,00 € / yetişkin
    35,00 € / çocuk
Extras:
Ek Yolcu: 75 EUR

Karayip Kıyısı'ndan Fort-de-France'a - Öğle Yemeği ile 6 Saatlik Tur

  • €450 EUR
  • Karayip Kıyısı'nın başkenti Fort-de-France'a keşif turu.

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    Dahil olanlar: Sahilde öğle yemeği

    75,00 € / yetişkin
    35,00 € / çocuk
Extras:
Ek Yolcu: 75 EUR

6 Saat Balık Turu

  • €500 EUR
  • Yer: tanımlanacak
    Program: Kalkış 6:00, dönüş 12:00 civarında
    İçindekiler: Sandviç ve içecekler

Karayip Denizi'nden Diamond Rock'a - Atıştırmalıklı 3,5 Saatlik Tur

  • €595 EUR
  • Karayip Denizi'ni Diamond Rock'a keşfedin.

    Program: Kalkış 08:30, dönüş 12:00 civarında
    Dahil olanlar: Teknede atıştırmalık

    85,00 € / yetişkin (En az 7 kişi)
    45,00 € / çocuk (6 ila 12 yaş arası)
Extras:
Ek Yolcu: 85 EUR

Sipariş için devre. Sınırlar Macouba - Elmas | 6 Saat Tur

  • €600 EUR
  • Sipariş için devre. Limitler Macouba - Elmas.

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    Kapsar: Teknede sunulan soğutucu
    Dahil Olmayanlar: Yemekler, içecekler

Karayip Denizi'nden Diamond Rock'a - Öğle Yemeği ile 6 Saatlik Tur

  • €700 EUR
  • Karayip Denizi'ni Diamond Rock'a keşfedin.

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    Dahil olanlar: Sahilde öğle yemeği

    €100,00 / yetişkin
    55,00 € / çocuk
Extras:
Ek Yolcu: 100 EUR

Sipariş için devre. Sınırlar Macouba - Elmas | Yemekli 6 Saatlik Tur

  • €800 EUR
  • Sipariş için devre. Limitler Macouba - Elmas.

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    Dahil olanlar: Yemekler ve içecekler

11 Saat Balık Turu

  • €800 EUR
  • Yer: tanımlanacak
    Program: Kalkış 6:00, dönüş 17:00 civarında

Sipariş için devre. Sınırlar Macouba - Elmas | Istakoz veya lambis ile 6 Saat Tur

  • €900 EUR
  • Sipariş için devre. Limitler Macouba - Elmas.

    Program: Kalkış 10:00, dönüş 16:00
    İçindekiler: ıstakoz veya kuzu eti

11 Saat Balık Turu

  • €900 EUR
  • Yer: tanımlanacak
    Program: Kalkış 6:00, dönüş 17:00 civarında
    İçindekiler: Sandviç ve içecekler

Martinik Kulesi - Tam Gün Turu (8h)

  • €1400 EUR
  • Jules Verne devresi. 1 günde Martinik turu.

    Program: Kalkış 08:00, dönüş 16:00 civarında
    Dahil olanlar: Sahilde öğle yemeği

    €200,00 / yetişkin
    80,00 € / çocuk (6 ila 12 yaş arası)
Extras:
Ek Yolcu: 200 EUR