32 фута Vantage Boston Whaler

Подробности За Лодки

Дължина 32.1 ft
Скорост

Информация за пътуването


32 фута Vantage Boston Whaler с Twin Mercury 350 XL Verado Engines е невероятна моторна лодка. Размерите на тази красота: Дължина, 9,78 метра; Греда, 3,15 метра; тяга, 0,56 метра. Капацитетът на тази красавица е 14 души. Това ще зарадва както риболовците, така и семейните лодкари.

Тя е изключителна в гъвкавостта и комфорта с многото аксесоари и опции, които предлага. 32 фута Vantage Boston Whaler има голям капацитет и лесна адаптация. Тя е най -добрият избор като крайцер, като лодка за водни спортове или за риболов. Сериозен риболов, радостно забавление, целодневни водни спортове или круизи и дори място за дрямка или преспиване-320 е готов за вашия ден.

Меню:
Напитки: Негазирана вода, сок, саксия, бял ром, стар ром, различни srhubb.
Въведено: Boudin, акра или пържена наденица.
Ястие: Риба на скара (или маринована) или пилешко фрикасе.
Десерт: Местни сладкиши

Фирмен ден - 9,5 часа обиколка

  • Цена от: Да се определи с отговорни
    Продължителност: от 8:00 до 17:30

    Подробности за програмата:
    • 08:00 Пристигане в резиденцията
    • 8:10 Закуска
    • 9:15 Отпътуване от резиденцията
    • 9:30 Качване на морско пътуване (Circuit Prêcheur - Grand River, за да откриете дивите плажове, придружени от водач, закуска на лодката и заем на шнорхел оборудване, среща с делфините)
    • 13:00 Връщане на балада
    • 13:30 часа Обяд в резиденцията. Аперитив - Разнообразни crudités - Селски зеленчуков гратен - Ориз на скара на риба - Кокосов флан
    • 14:30 ч Почивка
    • 15:30 ч Откриване на селската овощна градина ИЛИ безплатни дейности: басейн, пинг-понг, футбол на маса, петанк
    • 17:30 ч Краят на деня с лека закуска
    Натиснете бутона „ СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС “, за да получите офертата:   Фирмен ден - 9,5 часа обиколка

Северни Кариби - 3,5 часа обиколка със закуска

  • €270 EUR
  • Откритие на Северните Кариби, което е пълно с морски бозайници, всички по -възхитителни от останалите. Отпътуване на проповедника, за да се достигне до комуната Белефонтен. Спирка за гмуркане с шнорхел (предоставени маска и шнорхел) на митичната статуя Manman d'lo в Сен Пиер или на залив Карбет, достъпен само от морето.

    График: Отпътуване 08:30, връщане около 12:00
    Включва: Закуска на лодката

    45,00 € / възрастен (минимум 6 души)
    25,00 € / дете (от 6 до 12 години)
Extras:
Допълнителен Пътник: 45 EUR

Проповедник до голяма река- 3,5 часа обиколка със закуска

  • €270 EUR
  • Откриване на дивите плажове на проповедника до голяма река (ако времето позволява), спиране на островната перла. Плувна почивка с заем от PMT материал, на плаж, достъпен само с лодка.

    График: Отпътуване 08:30, връщане около 12:00
    Включва: Закуска на лодката

    45,00 € / възрастен (минимум 6 души)
    25,00 € / дете (от 6 до 12 години)
Extras:
Допълнителен Пътник: 45 EUR

Карибско крайбрежие до Форт дьо Франс-3,5 часа обиколка със закуска

  • €270 EUR
  • Откривателна обиколка на Карибското крайбрежие до столицата Форт дьо Франс.

    График: Отпътуване 08:30, връщане около 12:00
    Включва: Закуска на лодката

    45,00 € / възрастен (минимум 6 души)
    25,00 € / дете (от 6 до 12 години)
Extras:
Допълнителен Пътник: 45 EUR

Проповедник до голяма река - 6 -часово турне с обяд

  • €450 EUR
  • Откриване на дивите плажове на проповедника до голяма река (ако времето позволява), спиране на островната перла. Плувна почивка с заем от PMT материал, на плаж, достъпен само с лодка.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: Обяд на плаж

    75,00 € / възрастен
    35,00 € / дете
Extras:
Допълнителен Пътник: 75 EUR

Северни Кариби - 6 -часово турне с обяд

  • €450 EUR
  • Откритие на Северните Кариби, което е пълно с морски бозайници, всички по -възхитителни от останалите. Отпътуване на проповедника, за да се достигне до комуната Белефонтен. Спирка за гмуркане с шнорхел (предоставени маска и шнорхел) на митичната статуя Manman d'lo в Сен Пиер или на залив Карбет, достъпен само от морето.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: Обяд на плаж

    75,00 € / възрастен
    35,00 € / дете
Extras:
Допълнителен Пътник: 75 EUR

Карибско крайбрежие до Форт дьо Франс-6-часово турне с обяд

  • €450 EUR
  • Откривателна обиколка на Карибското крайбрежие до столицата Форт дьо Франс.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: Обяд на плаж

    75,00 € / възрастен
    35,00 € / дете
Extras:
Допълнителен Пътник: 75 EUR

6 часа риболовен тур

  • €500 EUR
  • Местоположение: предстои да бъде дефинирано
    График: Отпътуване 6:00, връщане около 12:00
    Включва: Сандвич и напитки

Карибско море до Diamond Rock - 3,5 часа турне със закуска

  • €595 EUR
  • Открийте Карибско море до Диамантената скала.

    График: Отпътуване 08:30, връщане около 12:00
    Включва: Закуска на лодката

    € 85,00 / възрастен (минимум 7 души)
    45,00 € / дете (от 6 до 12 години)
Extras:
Допълнителен Пътник: 85 EUR

Верига по поръчка. Ограничения Macouba - Diamond | 6 часа обиколка

  • €600 EUR
  • Верига по поръчка. Ограничава Macouba - Diamond.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: Охладител, предоставен на лодката
    Не включва: Храни, напитки

Карибско море до Diamond Rock - 6 -часово турне с обяд

  • €700 EUR
  • Открийте Карибско море до Диамантената скала.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: Обяд на плаж

    € 100,00 / възрастен
    55,00 € / дете
Extras:
Допълнителен Пътник: 100 EUR

Верига по поръчка. Ограничения Macouba - Diamond | 6 часа обиколка с хранене

  • €800 EUR
  • Верига по поръчка. Ограничава Macouba - Diamond.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: Храна и напитки

11 часа риболовен тур

  • €800 EUR
  • Местоположение: предстои да бъде дефинирано
    График: Отпътуване 6:00, връщане около 17:00

Верига по поръчка. Ограничения Macouba - Diamond | 6 -часово турне с омар или ламбис

  • €900 EUR
  • Верига по поръчка. Ограничава Macouba - Diamond.

    График: Отпътуване 10:00, връщане около 16:00
    Включва: омар или ламбис

11 часа риболовен тур

  • €900 EUR
  • Местоположение: предстои да бъде дефинирано
    График: Отпътуване 6:00, връщане около 17:00
    Включва: Сандвич и напитки

Мартиника кула - целодневна обиколка (8 часа)

  • €1400 EUR
  • Веригата на Жул Верн. Обиколката на Мартиника за 1 ден.

    График: Отпътуване 08:00, връщане около 16:00
    Включва: Обяд на плаж

    200,00 € / възрастен
    80,00 € / дете (от 6 до 12 години)
Extras:
Допълнителен Пътник: 200 EUR